Технічний аудит

АУДИТ КУЗОВНОЇ МАЙСТЕРНІ

"Той, хто зупинився в своєму розвитку, зупинився на шляху до досконалості".*

Щоб забезпечити постійне зростання, Ваш персональний консультант від нашої компанії допоможе визначити потенційні можливості для економії та розвитку підприємства.

* Олівер Кромвель, англійський державний діяч і воєначальник

РОЗКРИЙТЕ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ!

Під час технічного аудиту кузовної майстерні наш консультант ретельно вивчить всі аспекти, пов'язані з організацією фарбувальних робіт, включаючи обладнання та матеріали, а також рівень підготовки співробітників.

КАНАЛ ДОДАТКОВОГО ПРИБУТКУ

Ви впевнені в бездоганній організації робочого процесу у Вашій кузовній майстерні? Кожна операція окремо дає уявлення про загальну ефективність?

Ви зможете отримати реальну вигоду на основі наших знань та досвіду, накопичених нами за результатами вже завершених проєктів, присвячених аналізу та оптимізації виробництва.

В рамках технічного аудиту кузовної майстерні наш експерт проведе цілий день на Вашому підприємстві з метою детального вивчення всіх аспектів, пов'язаних з організацією робочих процесів на виробництві, починаючи з обладнання та матеріалів, що використовуються, схем організації робочого процесу та закінчуючи оцінкою рівня підготовки Вашого персоналу. Безумовно, велика увага приділяється вивченню стандартів безпеки та заходів охорони навколишнього середовища.

Крім того, результати технічного аудиту авторемонтної майстерні можуть містити цінні рекомендації про те, як додаткові модулі Glasurit RATIO Concept Plus можуть підвищити рівень ефективності кузовної майстерні в майбутньому.

ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ

МИТТЄВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ЕФФЕКТ

СИСТЕМАТИЧНИЙ АНАЛІЗ

Наш експерт проводить цілий день в майстерні. В якості робочих інструментів він використовує контрольні переліки та електронні аналітичні дані для вивчення та документування обладнання, а також організації робочих процесів в майстерні. Рішення про проведення повного або часткового аналізу на підприємстві приймаєте тільки Ви.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Ми даємо рекомендації щодо підвищення ефективності проаналізованих нами робочих ділянок на підприємстві. Ми спільно узгоджуємо план дій щодо підвищення ефективності робочих процесів і методів.

ВПРОВАДЖЕННЯ

Після впровадження рекомендованих пропозицій Ви зможете спростити свою роботу та скоротити відстань, яку доводилося долати вашому персоналу, а також економити час і гроші. Прямий зв'язок з консультантом дозволить продовжувати рух по наміченому шляху.

ЦИКЛИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Технічний аудит Вашого підприємства - це метод регулярної оптимізації всіх технічних процесів, що широко використовується у всьому світі, з метою підвищення ефективності та прибутковості.

Хочете підвищити продуктивність своєї кузовної майстерні? Тоді звертайтеся за особистою консультацією до нас.