ТехнічнА ПІДТРИМКА

ПІДТРИМКА, ЯКА ЗАВЖДИ НА ВАШОМУ БОЦІ

Наша компанія прагне надавати технічну підтримку завжди, коли вона може Вам знадобитися, і незалежно від того, де Ви знаходитесь. Завдяки своїй високій кваліфікації та орієнтації на результат наш персонал забезпечить максимальну продуктивність, будь то послуги з пусконалагодження, комплексне технічне обслуговування або усунення несподіваної несправності.

МОЖЛИВОСТІ

Ми забезпечуємо технічну підтримку для всіх наших продуктів, інструментів, устаткування та обладнання. Особливо важливо, що цю підтримку надають наші фахівці, що володіють необхідними компетенціями та здатними швидко вирішити будь-яку проблему, що виникає у наших клієнтів.

ПІДТРИМКА ДЛЯ ПРАВКИ ТА ЗВАРЮВАННЯ

Розвиток сучасних автомобілів впроваджує нові матеріали та нові методи ремонту. Незалежно від марки та моделі автомобіля, що потрапив до Вас для ремонту, ми надамо підтримку при будь-яких операціях - від вимірювання геометрії кузова, до правки та зварювання.

ДОПОМОГА У ВІДНОВЛЕНІ ЛАКОФАРБОВИХ ПОКИТТІВ

Незалежно від того, чи потрібна Вам термінова допомога у фарбуванні, або консультація під час фарбування специфічною фарбою, чи підтримка при відновленні покриття унікальним методом - ми завжди Вам допоможемо у вирішенні подібних проблем.

ОПЕРАТИВНИЙ ПІДБІР ФАРБИ

До Вас потрапив автомобіль, який не має коду фарби або пофарбований невідомо чим? Подібні проблеми вирішуються нашими висококваліфікованими фахівцями, які використовують особистий досвід, надсучасне обладнання для підбору фарб та найновіше програмне забезпечення.

ОПЕРАТИВНА ДІАГНОСТИКА АБО РЕМОНТ

У Вас несподівано зупинився компресор або необхідна діагностика встановленого обладнання чи устаткування? Наші висококваліфіковані спеціалісти сервісної служби допоможуть вирішити проблеми без вагань та зайвого очікування - просто зверніться до нас.

Технічна підтримка надається крім послуг, пов'язаних з навчанням персоналу, індивідуальним налаштуванням устаткування чи обладнання за завданням Замовника.

ПЕРЕВАГИ

МІНІМАЛЬНИЙ ПРОСТІЙ

Ваші співробітники отримують оперативну допомогу без відриву від поточної роботи.

ШВИДКІСТЬ ТА ЯКІСТЬ

З 1996 року ми накопичили величезний досвід. Це дозволяє нам швидко та якісно відповідати на питання, знаходити і усувати проблеми.

ПІДЛАШТОВУЄМОСЬ ПІД КЛІЄНТА

Робота служби підтримки може бути адаптована під Ваші бізнес-процеси. Це стосується індивідуальних регламентів взаємодії та розробки нових послуг за запитом.

Порядок работи зі зверненнями

Ви робите запит в службу підтримки

Ми приймаємо звернення та направляємо фахівцю за напрямком

Ви отримуєте дзвінок від спеціаліста для узгодження деталей

Ми надаємо підтримку та спільно вирішуємо проблему

По завершенню консультуємо Вас для запобігання проблем

У Вас залишись питання чи Вам вже необхідна підтримка? Не зволікайте - звертайтесь прямо зараз!