ПРОЄКТУВАННЯ

ПРОЄКТУВАННЯ ТА ДИЗАЙН

Плануєте відкрити нову або перебудувати існуючу майстерню? Якщо так, то можете покластися на досвід наших консультантів та проєктувальників кузовних цехів. Поєднання Ваших побажань та нашого досвіду дозволить спроєктувати майстерню, яка повністю відповідає всім Вашим вимогам. Процес проєктування дозволяє виключити всі непотрібні кроки та спростити робочі процеси.

ІДЕАЛЬНИЙ ПРОЄКТ КУЗОВНОЇ МАЙСТЕРНІ ЗМІНИТЬ ВСЕ

Компетентно спланована дільниця дозволить скоротити відстань між робочими місцями, оптимально організувати робочий процес і повністю використовувати робочий простір. Це найважливіша основа ефективної роботи і економічного успіху.

Наш консультант буде постійно стежити за оптимальним розташуванням та використанням обладнання персоналом:

  • Аналіз індивідуальних потреб в обладнанні для кузовної майстерні.

  • Розрахунок необхідних площ.

  • Комп'ютерна розробка тривимірної моделі.

  • Оптимізація схеми робочих процесів в тривимірній моделі.

Будучи Вашим партнером, ми не тільки врахуємо всі Ваші побажання, але також проведемо аналіз наслідків, розрахунок витрат і надамо детальну консультацію. Ви отримаєте максимально ефективний кузовний цех згідно з усіма вимогами. Крім того, Ви зможете скористатися досвідом, який був отриманий нами при проєктуванні сотень аналогічних підприємств.

Прибутковість можна запланувати. Отримайте максимум переваг від максимальної продуктивності.

ЯК ВЛАШТОВАНИЙ ПРОЦЕС ПРОЄКТУВАННЯ МАЙСТЕРНІ

В процесі проєктування беруть участь наші фахівці, які допоможуть поетапно створити ідеальне рішення, що відповідає всім вимогам. Послуги з проєктування кузовних майстерень - це частина нашої програми консультування та обслуговування RATIO Concept Plus, що реалізується більше 10 років та яка дозволяє кузовним майстерням підвищити продуктивність.

1. АНАЛІЗ ВАШИХ ПОТРЕБ

Спільно з нашим консультантом Ви визначите завдання та побажання, а також оціните потенціал кузовного цеху на найближчі 3-5 років.

2. РОЗРАХУНОК РОБОЧОЇ ПОТУЖНОСТІ

Після аналізу потреб консультант допоможе визначити необхідну кількість персоналу та робочих прольотів, а також вибрати необхідні агрегати й обладнання.

3. РОЗРОБКА ВІРТУАЛЬНОЇ ТРИВИМІРНОЇ МОДЕЛІ

Наш консультант на своєму комп'ютері розробить реальну тривимірну модель нової кузовної майстерні, яка буде включати в себе пропозиції щодо скорочення відстаней між робочими місцями, логічну компоновку прольотів цеху та структуровану схему організації робочих процесів.

4. ВИКОРИСТАННЯ МОДЕЛІ В ПРОЦЕСІ АНАЛІЗУ Й ОПТИМІЗАЦІЇ ПЛАНІВ

План розташування, створений за допомогою комп'ютера, дозволить консультанту підготувати результати розрахунків, і він разом з Вами обговорить можливості модернізації.

5. РОЗРАХУНОК ВИТРАТ

На останньому етапі консультант додасть вартість проєкту кузовної майстерні та представить аналіз витрат і розмір необхідних інвестицій.

Хочете залучити наших фахівців для розробки проєкту майстерні? Тоді звертайтеся за особистою консультацією до нас.