SATAjet X 5500

Ефективний. ТИХИй. Система Х-форсунок

Сучасні системи фарбування та найновіші рекомендації щодо застосування відкривають нові можливості, але також ставлять перед професійними малярами нові виклики. SATAjet X 5500 із новою системою X-форсунок визначає абсолютно новий стандарт застосування на майбутнє.

Система Х-форсунок

Концепція цієї системи форсунок проста та зрозуміла: обидві перевірені технології застосування – HVLP та RP – залишаються доступними, але тепер кожна з них має додатковий вибір між комплектами форсунок «I» та «O». Відповідно до збільшення розмірів форсунок у кожній із відповідних технологій (HVLP / RP), швидкість потоку матеріалу також зростає пропорційними кроками, що означає, що розмір і ширина розпилення залишаються незмінними по всьому спектру форсунок. По суті, кінцеві користувачі тепер можуть покладатися на прозору та послідовну систему, яка пропонує їм чіткі та добре структуровані варіанти застосування.

I-ФОРСУНКИ 

«I»-форсунки створюють рівномірний малюнок розпилення з мінімальною сухою крайовою зоною та більш сухим центром, що ідеально підходить для малярів, які віддають перевагу зниженій швидкості та максимальному контролю нанесення під час процесу фарбування. Товщина плівки матеріалу на один шар порівняно з «О»-форсункою того ж розміру дещо зменшена.

O-ФОРСУНКИ 

Завдяки більш овальному малюнку розпилення з більшою сухою крайовою зоною та вологою серединою «O»-форсунки дозволяють збільшити швидкість нанесення, при цьому трохи зменшується контроль нанесення під час фарбування. Товщина плівки матеріалу порівняно з «I»-форсункою трохи вища.

ПЕРЕВАГИ

СИСТЕМА X-ФОРСУНОК

Залежно від властивостей фарбувальної системи, кліматичних умов і техніки нанесення кожен маляр тепер може вибрати пістолет-розпилювач (фарбопульт) з відповідним набором форсунок відповідно до своїх індивідуальних вимог. Завдяки притаманній узгодженості системи Х-форсунок стало легко та надійно вибирати правильний варіант форсунки, що дозволяє малярам досягати оптимальної якості нанесення.

ФОРМИ МАЛЮНКІВ РОЗПИЛЕННЯ

Приклади сучасних форм розпилення

Форма розпилення I-форсунки HVLP/RP SATAjet X 5500

Форма розпилення О-форсунки HVLP/RP SATAjet X 5500

Щоб досягти оптимального розпилення без будь-яких компромісів, необхідно враховувати набагато більше факторів, ніж просто температуру та вологість навколишнього середовища. Вибраний матеріал покриття з відповідними добавками, розміри об’єкта, що фарбується, рекомендована товщина плівки, індивідуальні звички фарбування, такі як швидкість нанесення або контроль нанесення, також відіграють важливу роль при виборі правильного розміру сопла.