SATA QMR

ПРОСТО ПЕРЕКЛЮЧІТЬ!

При фарбуванні час від часу настає момент, коли потрібно нанести меншу кількість матеріалу. Досвідчені майстри роблять це, не повним натисканням на спусковий гачок. Інша можливість полягає в тому, щоб прикрутити гвинт регулювання подачі матеріалу. Компанія SATA пропонує ще одне практичне і, насамперед, точне рішення – особливо для робочих процесів, де періодично потрібно змінювати кількість матеріалу.

Швидкий регулятор подачі матеріалу SATA QMR (Quick Material Regulator) дозволяє попередньо налаштувати меншу кількість матеріалу на виході, яка швидко, точно і повторювано, може вмикатись натисканням кнопки. Завдяки функції Release маляр за лічені секунди знову може перейти на повну подачу матеріалу. Швидким регулятором матеріалу SATA QMR можна легко удосконалити узгоджені фарборозпилювачі SATA, встановивши його замість гвинта для регулювання подачі матеріалу.

SATA QMR ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВІДМІННУ РОБОТУ ТАМ, ДЕ ПОТРІБНО МЕНШЕ МАТЕРІАЛУ.

Менша подача матеріалу може бути виправдана при фарбуванні важкодоступних місць та елементів з безліччю кутів, щоб уникнути нанесення занадто великої кількості матеріалу.

Переваги

Доступний для узгоджених фарборозпилювачів SATA. 

SATA QMR не вимагає технічного обслуговування, простий у використанні і може бути встановлений на такі фарборозпилювачі: