новий E-Adapter

ФІРМА Herrmann розробила НОВИЙ E-Adapter

Виробник підйомних платформ для автомайстерень, фірма Herrmann AG, для безпечного підйому електромобілів створила новий push Адаптер EASY. Він чудово підходить для багатьох марок електричних автомобілів та може буди легко змонтований на багатьох підйомниках різних виробників.

Herrmann AG, машинобудівна фірма середнього розміру, більше 50-ти років виготовляє іноваційні підйомні платформи. Розробка та створення push Адаптера EASY є результатом орієнтації на клієнтів та їх потреби у надійному та безпечному підйому електроавтомобілів. Не пошкоджуючи акумулятор та не створюючи загрози для технічного персоналу, можна безпечно розмістити конектори підйомника в спеціальних місцях різних марок електричних автомобілів - все це завдяки іноваційній технології підйому. Адаптер підходить для підйомників Herrmann, а також багатьох моделей підйомників інших виробників.

Завдяки push Адаптеру EASY народжується новий стандарт для встановлення електроавтомобілів на підйомних платформах. Це рішення забеспечує надійне та безпечне виконання будь-яких робіт в області днища електромобілів без ймовірності випадково пошкодити акамуляторну батарею. І водночас скорочується час для точного налаштування конекторів перед підйомом.

Вставна частина push Адаптера EASY доступна в найпоширеніших діаметрах (40, 45 та 50мм), що надає можливість монтувати її на поворотні "лапи" багатьох класичних і плунжерних підйомників. Розширюючи можливості push Адаптер EASY можна встановити і на інші підйомники, використовуючи вставні гільзи. Конектори, що безпосередньо контактують з кузовом авто, спеціально сконструйовані під конкретні моделі, наразі доступні в девяти варіантах.

push Адаптер EASY є ідеальним рішенням для оновлення свого обладнання під сучасні вимоги та модернізацію існуючих підйомників. Дізнайтесь більше про функціональність та всі подробиці про адаптер на сторінці продукту або запитайте у нас.

Link