ОНОВЛЕНИЙ БЕСТСЕЛЕР wAXOYL 100 PLUS

Продукт, що став бестселером серед подібних, був оновлений та отримав значні вдосконалення. Швейцарська компанія Waxoyl зробила продукт ще кращим - полімерне покриття Waxoyl 100 Plus стало простішим у використання та надійнішим у захисті лакофарбового покриття.

Ми з впевненістю та гордістю декларуємо вам про ці успіхи, зважаючи на те, що замовники підвищили вимоги до подібних захисних покриттів. В свою чергу, спрощення у застосуванні надасть користувачам впевненість у відмінному результаті з мінімізованою вірогідністю зробити помилки при нанесенні.

Для чого потрібен Waxoyl 100 Plus?

Основна мета захисту екстер'єру полягає в тому, щоб захистити лакофарбове покриття від руйнівних впливів навколишнього середовища. До цих впливів можна віднести ультрафіолетове випромінювання, опади, кислотні дощі, дорожня сіль та інші агресивні фактори, які можуть пошкодити лакофарбову поверхню.

Глибока обробка Waxoyl 100 Plus "ущільнює" та "запаковує" лакофарбове покриття, забезпечуючи збереження глибокого блиску екстер’єру автомобіля. Обробка Waxoyl 100 Plus пропонує повний спектр своїх якостей та надає основні переваги:

Усі продукти Waxoyl Professional розробляються, щоб витримувати найсуворіші кліматичні умови навколишнього середовища, а наші захисні засоби для лакофарбових покриттів є одними з найбільш технологічно-передових засобів обробки.

Щоб дізнатись більше про продукти та технології Waxoyl Professional, від одноіменної швейцарської компанії Waxoyl, відвідайте наш сайт waxoyl.toplac.ua або отримайте найповнішу консультацію, звернувшись до наших спеціалістів.