і знову СЕМІНАР

АКТУАЛЬНА ПОТРЕБА В ПІДТРИМЦІ

не зупиняймося на досягнутому!

Ми отримали багато позитивних відгуків та прохань продовжувати підтримку користувачів - проводити семінари, тренінги та навчання. І не зупиняючись на досягнутому 23 березня 2023 року провели черговий семінар "перезавантаження" класичних продуктів.

Рестарт почався з класичного продукту TEROSON® SB S3000 з додаванням фарби для створення гладкої структури. Попередньо підфарбувавши продукт, наносили його різноманітними способами, що дозволило отримати бажані результати - від тонкого шару гладкої структури до грубої хвилястої. Також це надає користувачам додаткову перевагу у вигляді економії фарби під час фарбування деталей.

Звичайно не забули і про актуальну тему - різновиди текстури швів герметизації, що успішно виконувалось доступним продуктом TEROSON® MS 9320 та інструментами для нанесення герметиків.

Моментальний ремонт пошкоджених частин деталей автомобіля, "вушка" кріплення бампера, фар або інших частин був продемонстрований за допомогою найсучасніших та найбільш затребуваних клеїв - LOCTITE® 3090 та LOCTITE® 4070. Неперевершені результати зі швидкості та часу виконання ремонту подібних речей не залишили байдужими учасників семінару.

Враховуючи затребуваність та гостру необхідність ми і надалі продовжимо підтримувати наших користувачів та й будемо проводити цікаві та корисні зустрічі. А у якому форматі - семінари, практик-семінари або тренінги - буде залежати від вас та ваших запитів до нас.

Особливо вдячні нашому давньому та стратегічному партнеру ТОВ "АВТОІНТЕРНЕШНЛ" за можливість у проведенні практичної частини нашого семінару.