не прості ємності для змішування!

Правильне та точне змішування компонентів чи приготування кольору фарби є ключем до якісного лакофарбового покриття. Незалежно - це ґрунт, наповнювач, фарба чи прозорий лак - вони мають бути точно та коректно змішані. Від цього залежить в’язкість, стабільність при нанесенні, відповідність кольору, довговічність та інші властивості, закладені в них.

Одне із рішень, щоб досягти точності - можна використовувати ваги. Але для цього потрібно мати точну вагу кожного окремого компонента, необхідного для загальної кількості суміші. А є і інше, набагато простіше та більш функціональне рішення, яке не потребує електроенергії - використовувати спеціально створені мірні ємності.

Компанія Colad, як і завжди, використовує найновіші технології та пропонує найкращі рішення. На відміну від класичних, загальновживаних пропозицій (звичайна конусна пластикова тара), маляру пропонується найширші рішення для досягнення найкращих результатів у змішування.

Ретельно аналізуючи пропозиції на ринку та враховуючи потреби користувачів, компанія Colad створила найоптимальніші ємності. Враховуючи багато факторів можливо виділити одні з головних переваг:

Ємності виготовлені з початкового чистого поліпропілену з високою хімічною стійкістю, що запобігає випадковому забрудненню (розчинення ємності або змішування з сумішшю) лакофарбових матеріалів. Вони доступні у різних форм-факторах (від 0,35 л до 6 л), що надає можливість гнучко використовувати ємності для раціонального змішування та мінімальних витрат матеріалів. Конусна форма дозволяє якнайкраще “вибрати” суміш з ємності, з мінімальними залишками або навіть без них. Зовнішній вигин “бурта”(краю) під час переливу, запобігає зовнішньому забрудненню ємності, залишаючи місце та інструмент в чистоті від використовуваних матеріалів. Таким чином ще й економиться матеріал.

Опціонально, можливо замовити тубус для зберігання, який дозволяє просто та швидко доставати ємності з тубуса. Також до замовлення доступні кришки, які дозволять робити герметичне зберігання сумішей настільки, наскільки це можливо з пластиком.

У вас залишились питання? Зверніться до наших спеціалістів і вони максимально та чітко нададуть вам відповіді