ЧЕРГОВИЙ СЕМІНАР

РЕГУЛЯРНА ПІДТРИМКА - ЗАПОРУКА УСПІХУ

Є ПОТРЕБА - Є РІШЕННЯ!

Сучасні часи потребують іноваційних рішень, доповнень, нових продуктів. Щоб бути бездоганною майстернею необхідно виконувати ремонт бездоганно. І це можна досягти, використовуючи продукти брендів, які співпрацюють з автовиробниками та нерідко розробляють певні продукти під їх замовлення. Одними з таких брендів є TEROSON® та LOCTITE® від компанії Henkel.

Вчергове ділимось з вами гарною новиною - наші семінари почали перетворюватись у регулярні зустрічі з нашими партнерами. Отож, 12 квітня 2023 року ми провели продуктивне спілкування для обміну досвідом, що надає можливість кожному учаснику отримати ефективні рішення. Способи використання та властивості як "класичних" продуктів, так і новинок, додали учасникам впевненості, що не лишилось задач, які вони не зможуть вирішити!

Здавалося б, що нового можна отримати від "класичного" продукту, що зазвичай називають "антигравій"? З продуктом TEROSON® SB S3000 кожен, як мінімум, отримує мінімізацію складу! І це значить, що отримати будь-який відтінок та будь-яку структуру, майстер може лише за допомогою звичних інструментів, наявних супутніх матеріалів та одного продукту - TEROSON® SB S3000! Це використали, протестували та зрозуміли головне - потенціал "класичних" продуктів можливо використовувати "на повну"!

Також, в практичній площині, була розглянута НОВИНКА - TEROSON® MS 9320 білого кольору! За потреби може використовуватись при відновленні покриттів автомобілів з американського ринку. Переважна більшість швів, як функціональних так і шумоізоляційних, в цих автомобілях виконана саме герметизуючим складом білого кольору. І саме цей продукт, TEROSON® MS 9320 white, є затребуваним в кузовних майстернях! Він максимально точно відтворює оригінальний вид герметика, не втрачаючи свої функціональні властивості.

В черговий раз ми повернулись до потреби у швидкому та надійному ремонті пошкоджених деталей, які повинні мати монтажну міцність - частини кріплень та "вушки" фар або ліхтарів, що страждають та ламаються в наслідок зіткнень. Використовуючи клеї LOCTITE® 4070 та  LOCTITE® 3090 не залишається сумнівів про можливості відновлення всіх пошкоджених деталей. Тому подібні рішення є затребувані та будуть на озброєнні у кожного майстра.

Додатково були розглянуті інші продукти, їх застосування, способи використання та переваги. І по завершенню семінару кожен учасник висловив бажання продовжувати подібні заходи з обміну досвідом, щоб залишатись майстрами високого рівня та отримувати сучасні рішення з відновлювальних ремонтів. Тому за вашим проханням продовжимо і надалі демонструвати цікавинки, які всім будуть корисні та дозволять підвищувати професійний рівень. Не зупиняймося на досягнутому!

Також висловлюємо особливу подяку нашому дружньому партнеру ТОВ "ІНТЕРЦИКЛОН" за можливість у проведенні практичної частини семінару.