СЕМІНАР РІШЕНЬ

ТРАДИЦІЇ НЕ ЗМІННІ - РЕГУЛЯРНА ПІДТРИМКА

на справді все просто, коли маєш рішення!

Додаткові можливості класичних продуктів створюють більше переваг для майстерень - дозволяють бути більш гнучкими до потреб клієнтів. Не розширюючи номенклатури складу кузовні майстерні отримують нові "інструменти" для виконання ремонтів. Нові рішення для класичних продуктів, від всесвітньо відомих брендів - TEROSON® та LOCTITE® компанії Henkel, допоможуть робити ремонти простіше та швидше, заощаджуючи час та ресурси!

Наші семінари починають  перетворюватись у хорошу традицію. В черговий раз це підтверджується черговим семінаром, який пройшов 25 травня 2023 року. Жвава зацікавленість новими відкритими можливостями класичних продуктів не залишила байдужими учасників семінару. Навіть більше - нове застосування спонукало учасників безпосередньо приймати участь - самостійно випробували додаткові варіанти знайомих продуктів.

Класичні продукти - не завжди класичні рішення! Безмежна можливість використання зменшує витрати часу та зменшує кількість витрачених матеріалів на певний ремонт. Логічно здогадатись, що зменшення витрат збільшує прибуток та створює більшу лояльність клієнта.

Класичний продукт TEROSON® SB S3000 має можливість змінювати структуру від грубої до гладкої та колір під певні потреби ремонту, що дозволяє економити фарбу, час для нанесення та ресурси при застосуванні - продукт швидше провітрюється до нанесення наступних шарів. Таким чином можливо прискорити виконання ремонту та мінімізувати номенклатуру - універсальність та різноманітність стає тільки перевагою!

Герметизація - один з основних критеріїв у відновлення лакофарбових покриттів, що забезпечує захист металів від корозії. За допомогою, вже класичного, TEROSON® MS 9320 можна не тільки відновити функціональність герметизації з'єднань, а ще й створити естетичний вигляд.

Для багатьох клієнтів є суттєвою перевагою та одною з головних вимог при ремонті - відновити зовнішню структуру швів. Це дуже легко досягається TEROSON® MS 9320 та певними техніками. Можливості не обмежені класичним чорним, сірим та бежевим кольорами. За попитом та потребами ще додано білий, який найчастіше зустрічається в автомобілів з американського ринку. Безмежні можливості рішень - простіше ремонт!

Для власників престижних автомобілів витрата часу на замовлення, доставку нової деталі, часу на усунення пошкоджень може важити набагато більше, аніж вартість деталей чи вартість самого ремонту. Фінансова вартість не завжди має визначну роль, а найцінніше для них - це кількість витраченого часу. Тобто час ремонту і є одним, а може і єдиним, фактором, що впливає на рішення таких власників. Тому рішення з відновлення пошкодженої деталі, а точніше час на її відновлення може грати ключову роль у якісному та швидкому обслуговуванні клієнтів.

За допомогою клеїв LOCTITE® 4070 та  LOCTITE® 3090 можливо максимально скорочувати ремонт дрібних частин пошкоджених деталей, що надає майстерні найбільшу перевагу серед конкурентів та найбільшу цінність серед клієнтів.

На сьогодні, в динамічні часі - сервіси мають приймати динамічні рішення - або виконувати ремонти миттєво з найменшими витратами часу, або витрачати час на пошуки, замовлення, очікування та доставку всього замовленого. І найважливіше в цій ситуації - це фактори впливу на події або дії інших учасників процесу. Якщо сервіс має більше рішень, може запропонувати клієнту більше чи зменшити час обслуговування без втрати якості, то на справді все просто - ця майстерня буде в лідерах завжди!

За надану можливість у проведенні практичної частини семінару висловлюємо свою вдячність та подяку нашому стратегічному партнеру - дилерському автоцентру Порше Захід.