РЕТЕЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ

ГОЛОВНЕ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ!

Ретельне очищення є першим кроком до бездоганного фарбування та вражаючого кінцевого результату. Якщо ви хочете "заощадити" час на цьому етапі та пропустити очищення, використати невідповідні засоби для очистки або виконаєте очищення недбало, будьте впевнені - ви будете дуже роздратовані після того, як на лакофарбовому покритті з'являться проблеми. У гіршому випадку ці помилки можуть призвести до того, що структуру лакофарбового покриття доведеться повністю видалити та відновлювати заново.

На відміну від простого очищення, де з ємності на серветку наливається очисник або знежирювач, використання спеціального напірного розпилювача підіймає очистку на найвищій рівень.

Напірний розпилювач запобігає випадковому "інфікуванню" очисника чи знежирювача в звичайній ємності забрудненнями з поверхні серветки. Відповідно, рівномірне нанесення матеріалу на поверхню дозволяє максимально розподілити очисник по всій площі та використати тривалість його реакції, щоб найкраще відділити забруднення від поверхні. Також, напірний розпилювач, дозволяє економити матеріали для очистки - серветки та знежирювач.

Міцний, стійкий до розчинників та з чудовою потужністю

Як ви і звикли очікувати, Colad дотримується найвищих стандартів у своїй продукції. Представляємо вам нову інновацію – систему розпилення Colad Pump Spray System. Це поєднання нового Pump Sprayer Ultimate та унікальної системи кодування. Розпилювач Pump Sprayer Ultimate - це кращий насос-розпилювач, стійкий до розчинників з регульованою форсункою та високим рівнем стиснення для бездоганної дисперсії. Система кодування вмісту дозволяє швидко та легко ідентифікувати ваші рідини.

Деякі переваги, що надають впевненості

Оптимальна геометрія напірного насосу, у відношенні ширини та висоти, з продуманою пласкою основою дозволяють розмістити розпилювач Pump Sprayer Ultimate на будь-якій поверхні. Стабільний високий тиск в розпилювачі (3 бара) гарантує бездоганне, рівномірне та тривале розпилення. Розпилювальна форсунка, яка регулюється як по діаметру розпилення так і по положенню, дозволяє максимально ефективно використовувати розпилювач навіть для важкодоступних місць. Хороша система кодування, із внесенням даних про продукти в спеціальну таблицю ідентифікації, виключають помилки та мінімізують час для визначення вмісту і застосування очисників чи знежирювачів за своїм призначенням.

Прозора колба, з поліетилену високої щільності (HDPE) з зовнішньою розміткою в літрах та унціях, дозволяє легко визначати рівень рідини.

Зручна та ергономічна ручка з клавішою подачі матеріалу має вбудовану кнопку блокування від випадкового розбризкування.

Чітко виражений та легкодоступний запобіжний клапан скидання тиску перед заправкою розпилювача рідиною.

Надійний міцний насос з високоефективними ущільнювачами, стійкими до різноманітних знежирювачів й очисників на водній основі та на основі розчинників.

Чудова система кодування для легкої ідентифікації рідин у розпилювачі за допомогою кольорових кілець.

Міцна розпилювальна форсунка, з регульованою шириною розпилення та регульованим положенням, для доступу до важкодоступних місць.

Очищуйте та знежирюйте швидко та легко, не сумніваючись в ефективності та якості вашої підготовки до нанесення лакофарбових матеріалів!

Дізнайтесь більше про напірний розпилювач, про його можливості та комплектацію - зверніться до нас!