ПІДВИЩЕННЯ ЦІН

ДО УВАГИ ВСІХ ПАРТНЕРІВ

Перш за все, дозвольте подякувати Вам за плідну і взаємовигідну співпрацю між нашими підприємствами протягом останніх років.

Як ви знаєте, періодично світові виробники обладнання та матеріалів переглядають свої відпускні ціни. На жаль, не став виключенням і поточний 2024 рік. Практично всі наші постачальники повідомили нас, що з початку поточного року будуть відкориговані ціни. Зокрема це і хімічний концерн BASF, а також CAR-O-LINER, SATA, RUPES, 3M, TEROSON, FEYCO, WAXOYL та ін. Підвищення цін викликане, перш за все, інфляційними процесами, а в деяких випадках результатом швидко зростаючих цін на сировинні матеріали, метал, електроенергію, а також експлуатацію виробничого обладнання, транспортних витрат і т. ін.

З огляду на вищесказане і для того, щоб гарантувати Вам, що компанія ТОВ «ТОП ЛАК УКРАЇНА» і надалі зможе надавати Вам такий же рівень якості лакофарбових продуктів і технічної підтримки, як і завжди, зі свого боку ми також змушені внести зміни в прайс-листи та відкоригувати ціни. Проте, нам вдалося мінімізувати рівень підвищення цін в цьому році – в середньому на 3,5-5,0% і, крім того, ввести в дію не з початку року, а значно пізніше - з 01.04.2024 року на матеріали 3M, TEROSON, та WAXOYL, а на «Glasurit» і «baslac» з 01.05.2024 року. Змінені прайс-листи будуть надіслані Вам найближчим часом. 

Хочемо також запевнити Вас, що ми дуже дорожимо партнерськими відносинами, які існують між нашими компаніями і надалі будемо надавати Вам всебічну технічну підтримку і допомогу в частині навчання вашого персоналу сучасним технологіям ремонтного фарбування автомобілів, в тому числі і на водній основі, проведення семінарів і тренінгів, технічного аудиту і оптимізації робіт на малярно-рихтувальних дільницях, безперебійної поставки лакофарбових і витратних матеріалів, надання сприяння в області охорони навколишнього середовища, щодо застосування асортименту продуктів «Glasurit» і «baslac».

Ми щиро дякуємо Вам за вибір компанії «ТОП ЛАК УКРАЇНА» постачальником технологій, обладнання, матеріалів для кузовного ремонту і фарбування автомобілів.

Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю!