прогрес з TEroson

Розвиток сучасних технологій у кузовному ремонті спонукає до регулярного оновлення знань та вивчення актуальної інформації про технології. Постійний прогрес в автомобілебудуванні спонукає до постійного удосконалення. Практичний семінар, який відбувся 28 березня 2024 року за участі представника компанії Хенкель Україна, надає мотивації та поштовхи йти у ногу з часом - вивчати властивості продуктів та вдосконалювати свої навички.

Застосування продукту антигравійного захисту на основі синтетичних смол TEROSON® SB S3000, у відповідних сумішах, надає не тільки колір, але і різноманітну структуру. Один продукт у двох кольорах, білому та чорному, дозволяє використовувати TEROSON® SB S3000 як в чистому вигляді, так і в суміші один з одним, досягаючи різноманітних відтінків сірого. А властивість змінювати структуру дозволяє виконати будь-яких ремонт з відновлення антигравійного покриття. Швидке висихання комбінованого продукту забезпечує енергоефективність, що позитивно впливає на ефективність підприємства.

Також, завдяки сучасному застосуванню, досягається оптимізація складу. Цікавість серед учасників, щодо можливостей TEROSON® SB S3000, надає додаткові переваги майстерням та дозволяє бути більш гнучкими під потреби замовників.

В черговий раз класичне застосування герметиків TEROSON® MS 9320 з різноманітними структурами швів задовольняє попит та вказує на потреби майстерень для максимально ідентичного зовнішнього вигляду швів, не залишаючи поза увагою функціональність. Досягається це використанням спеціального інструменту TEROSON® POWERLINE II та найширшою гамою кольорів герметиків TEROSON® MS 9320 на ринку від виробника.

До того ж, продукти та технології мають схвалення від багатьох автовиробників. Тому жвавий інтерес учасників, які вже зможуть відновлювати герметизуючи шви близькі до оригінальних, демонстрував актуальність цієї теми семінару.

Охоплення знань про застосування спеціальних клеїв LOCTITE® 4070 та  LOCTITE® 3090 дозволило поглянути на нові можливості, нові рішення для майстерень - що зазвичай підлягало заміні, тепер, використовуючи спеціальні технології, дозволяє швидко та якісно відновлювати функціональність певних елементів деталей - кріплень та вушок фар, ліхтарів, корпусів бачків, тощо.

Це дозволяє створювати більший вибір для замовників і тим самим, як варіант, зменшити утилізацію. А це позитивно впливає на вуглецевий слід та покращує екологію.

Як підсумок проведеного семінару - бажання учасників приймати участь у майбутніх зустрічах, отримувати нові знання, навички та компетенції у галузі відновлення покриттів та деталей кузовів автомобілів.

Особлива подяка нашому надійному та стратегічному партнеру ТОВ "АВТОДІМ АТЛАНТ КИЇВ СХІД" за можливість у проведенні семінару.