можливості спрощення

Спрощення процесу ремонту завжди позитивно впливає на якість та швидкість ремонту. В черговий раз, як ви і очікували від нас та наших партнерів, ми підтверджуємо нашу відданість впровадженню сучасних і прогресивних технологій ремонту кузовів та покриттів. В чергове, спільно з Хенкель Україна, 04 квітня 2024 року ми провели демонстрацію продуктів Teroson - можливості для спрощення процесів ремонтних робіт.

Ювелірна та кропітка ручна праця з відновлення герметизаційних швів, яка потребує великого терпіння, втомлює персонал. В свою чергу це підвищує ризик зробити помилку під час роботи. У підсумку ця помилка буде потребувати додаткового часу та витратних матеріалів на повторний ремонт. Як цього уникнути, як пришвидшити ремонт одночасно мінімізуючи похибки та помилки? Просте рішення є в механізації процесу - досягається використанням спеціального інструменту TEROSON® POWERLINE II. До того ж, розроблена технологія імітує не тільки нанесення, а ще й функціональність та зовнішній вигляд швів. Звичайно не забуваємо і про гамму кольорів герметиків TEROSON® MS 9320, що дозволяють виконувати майже всі задачі з відновлення швів герметиків за кольором, структурою та функціональністю.

Від практичної демонстрації, в найкращих традиціях, всі учасники отримали корисні навички. Це безумовно вплине на загальну ефективність підприємства та залишить прискіпливих замовників задоволеними. Адже використання кузовних багатофункціональних герметиків TEROSON® MS 9320 дозволяє не тільки функціонально відновлювати шви, а також декоративно задовольняти потреби як в кольорі герметика так і в його зовнішній структурі. Тобто, максимально ідентично, як з заводу, відтворюється зовнішній вигляд швів.

Також, сучасне та просте рішення, щодо герметиків між каркасом (підсилювачами) та зовнішньою панеллю дозволяє отримати максимальну відповідність заводському виконанню. Приклеювання відбувається елементарно - за допомогою звичайного пресу для герметика та туби інноваційного продукту - TEROSON® 222. Відновлення приклеювання, що пошкодилось після дорожньо-транспортної пригоди або в процесі відновлення геометрії деталі, унеможливлює вібрацію зовнішньої  панелі під час експлуатації. Також TEROSON® 222 не "втягується" під час висихання і дозволяє уникнути деформації зовнішньої панелі у вигляді хвиль. Тримає панель, прибирає вібрацію та запобігає "просадці".

Отож методи, що спрощують роботу та скорочують час ремонту, надали учасникам додаткові знання, навички та компетенції виконувати роботу швидше та простіше. І це, безумовно, підвищить ефективність та можливості підприємства у запитах замовників до результатів відновлювальних ремонтів.

Особлива подяка нашому надійному та стратегічному партнеру компанії "BMW АВТ Баварія Київ" за можливість у проведенні практичної частини семінару.