БЕЗПЕКА З COLAD

Будьте в безпеці з нітриловими рукавичками Colad!

Для роботодавця, як і для працівника, надзвичайно важливо залишатися повністю захищеним. Цього можна досягти, маючи чітке уявлення про щоденний робочий процес і пов’язані з ним ризики, вибираючи відповідні засоби індивідуального захисту, щоб захистити кожного працівника найефективнішим способом від «незворотних ризиків для здоров’я».

Colad наголошує на тому, що робота з пошкодженими або несертифікованими ЗІЗ може призвести до довгострокових проблем зі здоров’ям, спричиняючи збільшення кількості лікарняних та збільшуючи ймовірність інцидентів через недостатню якість рукавичок. При ретельному та коректному захисті професіонали ефективніші та продукують кращі результати у своїй роботі.

Не всі рукавички підходять для використання в процесах фарбування. Під час роботи з лакофарбовими матеріалами захист маляра є надзвичайно важливим. Окрім захисту маляра, також важливо, щоб рукавички захищали від забруднень поверхню, що фарбується. Фарба, разом із персоналом, є найдорожчим компонентом на малярному підприємстві. Нітрилові рукавички Colad запобігають контакту частинок шкіряного покрову (волосинки, шкіра, піт та подібне) з лакофарбовою поверхнею та захищають користувача від хімічних впливів під час виконання робіт.

Чому потрібно використовувати нітрилові рукавички?

Коли ми говоримо про захисні рукавички для лакофарбової промисловості, ви повинні враховувати контакт шкіри з хімічними речовинами - розчинниками у лакофарбових матеріалах. Цей контакт може призвести до подразнення шкіри або навіть раку шкіри, а також до органічного психосиндрому, більш відомого як «хвороба маляра».

Оскільки наша шкіра пориста, контакт з розчинниками лише за кілька секунд призводить до того, що шкідливі хімічні речовини проникають через шкіру та потрапляють у кров. Якщо контакт буде тривалим, це призведе до хронічних проблем зі здоров’ям.

Які рукавички використовувати та для яких процесів?

Colad пропонує повний асортимент рукавичок найвищого рівня з найкращим захистом від ризиків, що завдають незворотню шкоду здоров'ю людини та придатні на всіх етапах процесу фарбування.

Одноразові нітрилові рукавички Colad спеціально розроблені для використання під час процесу фарбування, пропонуючи комфорт і захист для користувача та одночасно гарантуючи захист від забруднення поверхні під час фарбування.

сині Одноразові нітрилові рукавички

(53090x)

Міцніші та довговічніші ніж звичайні нітрилові рукавички, товщиною 4,5 mil (0,115 мм) та рукавом 245 мм, підходять для роботи з лакофарбовими матеріалами та розчинниками. Без натурального латексу та без вмісту силікону. Це запобігає подразненням шкіри та забрудненню поверхонь, що фарбуються. Для кращого захоплення дрібних деталей мають текстуровані кінчики пальців.

ЧОРНІ Одноразові нітрилові рукавички

(53600x)

На відміну від звичайних нітрилових рукавичок спеціально розроблені більш міцні та більш довговічні рукавички для комфортного використання під час фарбувальних робіт. Мають товщину 6 mil (0,15 мм) та довжину рукава 285 мм. Дуже зручні для дрібних робіт, бо мають текстуровані кінчики пальців. Розроблені таким чином, що не містять силікону та натурального латексу, що запобігає забрудненню поверхні або лакофарбових матеріалів.

сірі Одноразові нітрилові рукавички

(53820x)

Надзвичайно міцні, гнучкі одноразові нітрилові рукавички, мають підвищену міцність на розрив та текстуровані кінчики пальців для кращого захоплення. Без пудри, силікону та латексу, товщиною 8 mil (0,2 мм) та довжиною рукава 300 мм, ці рукавички поєднують додатковий захист із додатковим комфортом завдяки високій еластичності. Особливо підходить для роботи з фарбами.

Подбайте про те, щоб ви були ретельно захищені!

Завжди вибирайте відповідний тип ЗІЗ, який відповідає завданням, що потрібно виконувати, забезпечуючи ваше короткострокове та довгострокове здоров’я та безпеку.

Colad зосереджується на безпеці та оптимальному захисті, пропонуючи лише сертифіковані рукавички категорії CAT III. Це забезпечує користувачам високий рівень захисту та підвищений комфорт під час роботи.